سخن مدیر

به نام یگانه عالم آشکار و نهان
  روزگاری که در آن زندگی می‏کنیم، جاری‏تر از هرآب روانیست. در هر لحظه و هر ثانیه از آن در هر گوشه‏ای از کره‏ ی خاکی تحول و کشف و ابداعی از دل ذره ‏های ماده گرفته تا ژرفای آسمان به وقوع می‏ پیوندد.
در این بهبوهه‏ ی پیشرفت لزوم و ضرورت مشاوره در صنایع و سازمان‏ها به شکل اثربخش و ایجاد بهبود و آموزش آن هم به شکل صحیح و کاربردی، بیش از هر زمانی خودنمایی می‏کند.
  ما نیز برخود لازم دانستیم با عزم راسخ و به کمک تجربیات و با بهره‏مندی از تنی چند از همراهانمان پا در مسیر ارائه خدمات مشاوره مدیریتی و مهندسی و آموزشی نهادیم، تا بتوانیم نقش کوچکی را در اعتلای روزافزون این مرز و بوم ایفا کنیم.
  شرکت ره‏پویان پیشرو کارمانیا با هدف ارائه‏ی خدمات مشاوره‏ای مدیریتی و مهندسی به سازمان‏ها و صنایع و همچنین ارائه بروزترین خدمات کاربردی و فرا دانشگاهی در بخش آموزشی، تاسیس و شروع به کار نموده است.
 دراین شرکت از بدو تاسیس اساس هر فعالیتی بر ارائه‏ی آن به بهترین، با کیفیت ‎‏ترین و مقرون به صرفه‏ ترین حالت ممکن قرار داده شده و سعی برآنست که علاوه برجلب رضایت مخاطبان، با رعایت صداقت و انصاف رضای خدا را هم بدست آوریم.
امید است که با اعتماد شما عزیزان و تلاش خستگی‏ ناپذیر ما، بتوانیم قدمی بلند را در پیشرفت سازمان‏ها و صنایع و همچنین در ترقی سطح دانش و مهارت‏های آموزشی برداریم.                                   
ارسلان شجاعی
 مدیر عامل

ره پویان پیشرو کارمانیا

 آدرس دفتر مرکزی: کرمان، خیابان ایت الله صالحی کوچه شماره 11 ساختمان اسمان طبقه 5 واحد 3

اطلاعات تماس

ایمیل: info[at]rahpooyanpk.ir

همراه: 09039083828

تلفکس: 32220595 - 034